Image

IMPLANT NALTREXONE

Zastosowanie implantu Naltrexone w terapii alkoholowej, pozwala na wyeliminowanie potrzeby spożywania napojów wyskokowych, wskutek całkowitego zablokowania pewnych funkcji w mózgu, odpowiedzialnych za odczuwanie przyjemności z ich konsumpcji. Lek skutecznie pomaga pacjentowi w utrzymaniu stanu abstynencji, ponieważ jego działanie sprawi, ze nie widzi on sensu w dalszym jego spożywaniu. Implant oryginalnego leku o nazwie Naltrexone, zostaje wprowadzony podskórnie w znieczuleniu miejscowym. Skuteczność działania Naltrexone, potwierdzono w wielu testach, które odbywały się z wykorzystaniem wyżej wymienionego leku oraz placebo. Naltrexone można stosować, zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. To medykament stosowany od lat za granicą jako skuteczna pomoc w leczeniu alkoholizmu.

Naltrexone można stosować, zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn

IMPLANT NALTREXONE – SKUTECZNA POMOC W WALCE Z CHOROBĄ ALKOHOLOWĄ

Zastosowanie implantu Naltrexone w terapii alkoholowej, pozwala na wyeliminowanie potrzeby spożywania napojów wyskokowych, wskutek całkowitego zablokowania przekształcania się aldehydu octowego w kwas octowy. Dzięki temu, implant Naltrexone, połączony z jakąkolwiek dawką alkoholu, wywołuje bardzo nieprzyjemne skutki, głównie w postaci bólów, zawrotów głowy, nudności, wymiotów, kołatania serca, przyspieszonego tętna oraz zaczerwieniania skóry. Lek działa na zasadzie metody awersyjnej, która wywołuje wstręt do napojów wysokoprocentowych i pomaga pacjentowi w utrzymaniu stanu abstynencji. Implant oryginalnego leku o nazwie Naltrexone, zostaje wprowadzony podskórnie w znieczuleniu miejscowym. Skuteczność działania Naltrexone, potwierdzono w wielu testach, które odbywały się z wykorzystaniem wyżej wymienionego leku oraz placebo. Naltrexone można stosować, zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn.

 

NALTREXONE – SKUTECZNA BROŃ W WALCE Z ALKOHOLIZMEM

Implantacja leku Naltrexone pomaga w zachowaniu wstrzemięźliwości od napojów wyskokowych, bez ryzyka pojawiania się incydentów alkoholowych, szczególnie w czasie przebywania w towarzystwie osób, spożywających trunki wyskokowe. Implant, który tkwi w ciele pacjenta, działa przez 24 godziny na dobę, dlatego też nie ma potrzeby pamiętania o regularnym przyjmowaniu kolejnych dawek leku w postaci tabletek. Nie ma również ryzyka pominięcia dawki lub celowej rezygnacji z kontynuowania farmakoterapii. Naltrexone jest dopuszczony do używania lekiem przez Ministerstwo Zdrowia i jest bezpieczny dla organizmu pacjenta. Nie wchodzi w reakcje z żadnymi, innymi lekami. Ponadto, jego działanie aktywizuje się tylko wówczas, gdy do organizmu danej osoby zostanie wprowadzona, nawet minimalna dawka alkoholu. Implantację Naltrexone można powtarzać, co pozwala na całkowite pozbycie się nałogu alkoholowego.