Image

DISULFIRAM I ESPERAL

Disulfiram i Esperal są identycznymi związkami chemicznymi, używanymi w farmakoterapii alkoholizmu, które na rynku usług medycznych, występują pod dwoma nazwami handlowymi. Esperal, to lek, który obecnie nie jest już dostępny w regularnej sprzedaży, dlatego też do leczenia uzależnienia alkoholowego, stosuje się wyłącznie legalny i oryginalny lek o nazwie Disulfiram. Jest to specyfik, rekomendowany szczególnie do stosowania w formie tak zwanej „wszywki”. Disulfiram jest inną nazwą Esperalu, leku, który od lat był używany w farmakoterapii, umożliwiającej wyjścia z uzależnienia od substancji wyskokowych. Lek ten jest ceniony przez wielu wybitnej klasy specjalistów, zajmujących się prowadzeniem terapii alkoholowej. Disulfiram, to skuteczny farmaceutyk, który po wszczepieniu, umożliwia całkowitą wstrzemięźliwość od alkoholu, bez względu na długość okresu, w jakim dana osoba tkwi w nałogu. Efektywne działanie leku, potwierdzono w licznych testach laboratoryjnych i badaniach, z użyciem placebo. Disulfiram można stosować w rzypadku każdej osoby, uzależnionej od alkoholu, której stan zdrowia pozwala na zastosowanie farmakoterapii.

Wszywka alkoholowa Disulfiram działa przez 24 godziny na dobę

DISULFIRAM I ESPERAL – SKUTECZNA TERAPIA AWERSYJNA, KTÓRA PRZYNOSI OCZEKIWANE REZULTATY

W naszym gabinecie lekarskim Alko - Implant stosuje się lek o nazwie Disulfiram, do farmakoterapii, której celem jest wyzwolenie się z choroby alkoholowej. Jedną z metod leczenia uzależnienia od napojów wyskokowych, jest terapia awersyjna. Polega ona na wywołaniu nieprzyjemnych skutków, związanych z spożywaniem alkoholu, po zastosowaniu wszywki farmakologicznej. Działanie Disulfiramu, powoduje zablokowanie możliwości przekształcania się aldehydu octowego w kwas octowy, dzięki czemu, osoba nałogowo pijąca alkohol, zaczyna odczuwać wstręt do tego typu napojów, w wyniku dotkliwych reakcji na jego spożycie, będąc pod wpływem zaimplantowanego leku. Disulfiram zaczyna działać w połączeniu z alkoholem i wywołuje nieprzyjemne doznania w postaci kołatania serca, podwyższonego ciśnienia, zawrotów głowy, nudności oraz wymiotów. Objawy te, utrzymują się do kilkunastu godzin. Lek ten jest dostępny tylko z przepisu lekarza, zaś jego samodzielne stosowanie jest surowo zabronione. Disulfiram można zaimplantować pacjentowi w postaci podskórnej wszywki, wyłącznie w warunkach ambulatoryjnych i pod nadzorem medycznym. Metodę tą stosuje się, jako wyłączną terapię, bądź też uzupełnienie terapii behawioralnej.

 

DISULFIRAM – BEZPIECZNY I PRZEBADANY LEK, KTÓRY POMAGA WYJŚĆ Z NAŁOGU ALKOHOLOWEGO

Terapia awersyjna lekiem o nazwie Disulfiram, jest bezpieczna i nie wywołuje gwałtownych skutków ubocznych. Działanie leku zostało dokładnie sprawdzone i przebadane, jak również poddane analizom laboratoryjnym. Disulfiram, w postaci wszywki alkoholowej, stosowany w naszym gabinecie Alko-Implant, zawiera tylko oryginalne tabelki, które pochodzą z legalnego źródła. Każdy pacjent, który decyduje się na poddanie się zabiegowi implantacji, przy pomocy Disulfiramu, otrzymuje odpowiednią dawkę leku, która dostosowana jest do jego masy ciała, wieku, wydolności organizmu oraz aktualnego stanu zdrowia. Lek ten, może być stosowany w przypadku osób młodych, jak również ludzi w podeszłym wieku. Wszywka alkoholowa Disulfiram działa przez 24 godziny na dobę, ponieważ znajduje się w ciele pacjenta. Ogranicza to ryzyko pominięcia dawki leku lub też całkowitej rezygnacji z dalszego leczenia przez uzależnionego od alkoholu pacjenta.