Image

KONSULTACJE LEKARSKIE I BADANIA

Każda osoba zgłaszająca się do Alko-Implant ma zapewnione konsultacje lekarskie i badania w ciągu całego procesu leczenia. Specjalistyczna pomoc medyczna, jaką świadczy nasz gabinet, polega również na rzetelnej i szczegółowej ocenie aktualnego stanu zdrowia każdego pacjenta, przed przystąpieniem do terapii. Jest to konieczny warunek, bez którego nie ma możliwości podjęcia dalszych kroków, zmierzających do efektywnego leczenia choroby alkoholowej. Badanie pacjenta odbywa się w komfortowych warunkach i jest przeprowadzane przez doświadczonego lekarza specjalistę. Zakres, wykonywanych przez nas badań, obejmuje m.in.: pomiar tętna, mierzenie ciśnienia krwi, osłuchiwanie płuc oraz badanie pracy serca przy pomocy stetoskopu. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek nieprawidłowości, badania te zostają poszerzone o dodatkowy pakiet, obejmujący EKG, echo serca, jak również pomiar poziomu cukru we krwi. Wszystkie otrzymane wyniki są umieszczane w dokumentacji medycznej pacjenta.

masz możliwość dokonania szczegółowej weryfikacji swojego stanu zdrowia

KONSULTACJE LEKARSKIE I BADANIA – OCENA AKTUALNEGO STANU ZDROWIA KAŻDEGO PACJENTA ALKO - IMPLANT

Pacjenci, trafiający do naszego gabinetu Alko-Implant, mają pewność, iż przed przystąpieniem do dalszych czynności – tj. odtruwania organizmu oraz farmakoterapii oryginalnym lekiem o nazwie Naltrexone, mogą zweryfikować swój aktualny stan zdrowia. Alko - Implat świadczy wyłącznie profesjonalną pomoc medyczną, co w praktyce oznacza, iż nie podejmujemy się leczenia pacjentów w bardzo złym stanie zdrowia, z uwagi na ich bezpieczeństwo i możliwość wystąpienia nieoczekiwanych skutków ubocznych, w czasie i po zastosowanej terapii. Jeśli dany pacjent posiada schorzenia układu krwionośnego lub oddechowego, wówczas zalecamy mu skorzystanie z konsultacji wybranego lekarza specjalisty, który będzie w stanie zaproponować adekwatne do stanu zdrowia leczenie, mające na celu poprawę wydolności organizmu oraz przygotowanie go na kolejne etapy terapii antyalkoholowej, jaka prowadzona jest w Alko - Implat.

 

WYKONAJ NIEZBĘDNE BADANIA W ALKO-IMPLANT I PRZEKONAJ SIĘ O SWOIM STANIE ZDROWIA

Dzięki pomocy, jaką świadczy Alko-Implant, możesz wykonać kompleksowe badania lekarskie, bez potrzeby korzystania z innych placówek medycznych czy udawania się do lekarza pierwszego kontaktu, celem otrzymania skierowania. Nasz zespól lekarski, składa się z doświadczonych specjalistów, z wieloletnią praktyką medyczną. Odwiedzając nasz gabinet, który znajduje się w mieście Lublin, masz możliwość dokonania szczegółowej weryfikacji swojego stanu zdrowia, która pozwoli określić, w jaki sposób choroba alkoholowa wpłynęła na Twój organizm. Analiza, otrzymanych wyników badań, umożliwia wykrycie wielu schorzeń, które są efektem nadmiernego spożywania napojów wysokoprocentowych. W wyniku konsultacji lekarskich i badań w Alko-Implant, otrzymujesz także pełną informację na temat dalszego postępowania medycznego, mającego na celu usunięcie, nagromadzonych w organizmie toksyn oraz rozpoczęcie właściwej farmakoterapii.