Image

DETOKSYKACJA ORGANIZMU

Kolejnym krokiem w leczeniu choroby alkoholowej jest właściwie przeprowadzona detoksykacja organizmu. Skuteczne odtruwanie, które przeprowadzane jest w Alko – Implant w Lublinie, uwzględnia takie aspekty, jak: aktualny wiek, płeć, masę ciała, posiadane schorzenia oraz zażywane przez osobę medykamenty. W czasie wykonywania specjalistycznej detoksykacji, stosujemy sprawdzone oraz bezpieczne metody, zaś cały proces przeprowadzany jest przez lekarza, który specjalizuje się w tego typu zabiegach. W ramach pomocy medycznej, świadczonej przez nasz gabinet lekarski, można również zdecydować się na odtruwanie w warunkach domowych. Jest to skuteczna pomoc w przypadku pojedynczych incydentów alkoholowych, które uniemożliwiają sprawne funkcjonowanie danej osoby i mogą wpływać na jej samopoczucie i stan zdrowia. Lekarz specjalista ustala dla pacjenta z problemem alkoholowym, pełny program odtruwania, który można wykonywać samodzielnie w domu. Jeśli jest to niezbędne, przydaje się w takich sytuacjach wsparcie rodziny.

oczyść organizm z nagromadzonych toksyn i resztek substancji wyskokowych

DETOKSYKACJA ORGANIZMU – SKUTECZNA POMOC W OCZYSZCZENIU Z NAGROMADZANYCH TOKSYN

W czasie przeprowadzania zabiegów detoksykacji, poprzedzonych wnikliwą oceną stanu zdrowia, pacjent otrzymuje dożylnie odpowiednie preparaty, których działanie ma na celu poprawę funkcjonowania jego organizmu. Zazwyczaj są to bezpieczne i sprawdzone płyny wieloelektrolitowe, zawierające cenne pierwiastki, które usprawniają pracę poszczególnych narządów wewnętrznych oraz uzupełniają niedobory składników odżywczych. W czasie wlewu dożylnego, pacjent otrzymuje wysoką dawkę glukozy, jak również potas, magnez oraz inne mikro oraz makroelementy. Dzięki temu, ulega poprawie jego ogólne samopoczucie. Cały proces detoksykacji, przeprowadzany w naszym gabinecie Alko - Implant, odbywa się z udziałem lekarzy specjalistów, którzy czuwają nad jego prawidłowym przebiegiem oraz gwarantują jego pomyślnie zakończenie. Na każdym etapie postępowania medycznego, pacjent jest szczegółowo informowany, jakie medykamenty są mu podawane. Ich stężenie oraz częstotliwość wlewów dożylnych, jest odnotowywana w dokumentacji medycznej.

 

PRZYWRÓCENIE HOMEOSTAZY W ORGANIZMIE

Gabinet Alko – Implant, to miejsce, w którym można dokonać przywrócenia homeostazy w organizmie osoby, będącej w nałogu alkoholowym. Proces oczyszczania organizmu z nagromadzonych toksyn i resztek substancji wyskokowych, dotyczy każdej osoby uzależnionej od alkoholu, bez względu na okres trwania tego uzależnienia. Oprócz płynów elektrolitowych, które podawane dożylnie, docierają wprost do krwioobiegu danego pacjenta, stosujemy również w terapii, łagodne leki uspokajające, przeciwbólowo-rozkurczowe, jak również w pełni bezpieczne leki przeciwwymiotne, przeciwdeliryczne oraz przeciwpadaczkowe. Dzięki nim, zespól lekarzy specjalistów z Alko – Implant, jest w stanie złagodzić ewentualne następstwa odtruwania poalkoholowego, do których zaliczamy między innymi: nudności, wymioty, drżenie całego ciała, napady padaczkowe czy nasilone bóle kostno - mięśniowe. Pacjent, który zgłasza się do Alko – Implant, otrzymuje pełny pakiet leków, standardowo aplikowany każdemu, kto znajduje się na szpitalnym oddziale toksykologii.