Naltrexone – nowoczesny implant antyalkoholowy

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) podaje, że co roku prawie 4 miliony osób na świecie umierają z powodu przedawkowania alkoholu. Chroniczne uzależnienie od alkoholu, to już zdefiniowana choroba, która wymaga kompleksowego leczenia. Niewystarczające jest uczęszczanie na spotkania AA czy inne formy terapii, takie, jak na przykład akupresura czy akupunktura. Dzisiaj osoba uzależniona od alkoholu może skorzystać z profesjonalnej pomocy w placówkach medycznych, które świadczą kompleksowe usługi, wspierające walkę z alkoholizmem i umożliwiają wyjście z niego oraz życie w pełnej abstynencji. Leczenie farmakologiczne alkoholizmu z pomocą regularnie przyjmowanych tabletek, stało się zawodne. Alkoholik znajdzie zawsze milion powodów, dla których nie weźmie takiej tabletki. Najnowsze rozwiązanie w dziedzinie leczenia alkoholizmu, to implant alkoholowy, zawierający lek o nazwie Naltrexone Hydrochloride. Specyfik ten od niedawna znany jest na świecie jako doskonałe remedium na uzależnienia różnego rodzaju. Doskonale sprawdza się w leczeniu uzależnienia narkotykowego. Jako wszywka alkoholowa działa awersyjnie, jak również niweluje szkodliwe działanie alkoholu na organizm. Naltrexone implant wprowadzony pod skórę pacjenta, pozostaje tam przez okres ponad pół roku, co sprawia, że chory nie sięga po alkohol a także nie ma możliwości samodzielnej rezygnacji z leczenia. Taka metoda terapii alkoholowej jest bardzo przydatna w wielu trudnych przypadkach choroby, jaką jest alkoholizm. Odpowiednią pomoc w zakresie implantacji wszywki, zawierającej implant Naltrexone można znaleźć w niektórych placówkach medycznych w Polsce.

Implant alkoholowy – rozwiązanie dla osób, chcących wyjść z nałogu

Wszywka Naltrexone jest wykonywana w warunkach ambulatoryjnych, w miejscowym znieczuleniu. Zabieg przeprowadza doświadczony lekarz. To bezbolesny proces, poprzedzony wymaganym działaniem, jakim jest detoksykacja alkoholowa. Ma ona na celu oczyszczenie organizmu ze wszelkich, szkodliwych związków, powstałych w wyniku metabolizmu alkoholu, spożytego przez pacjenta. Chory przed przystąpieniem do procesu, jakim jest detoks alkoholowy, przechodzi szczegółowe badania na okoliczność wystąpienia schorzeń, które mogłyby wykluczyć dalsze leczenie. Proces wszywania leku, jakim jest implant alkoholowy Naltrexone jest całkowicie bezbolesny. Wszywka alkoholowa jest zlokalizowana w miejscu niewidocznym spod ubrania i pozostaje tam przez długi okres czas, uwalniając powoli lek do organizmu. Naltrexone implant jest skutecznym rozwiązaniem dla osób uzależnionych, które nie potrafiły opanować nałogu w czasie terapii alkoholowej, prowadzonej z udziałem tabletek.
Kompleksowa pomoc w zakresie takim, jak leczenie alkoholizmu, dostępna jest w nielicznych placówkach w Polsce. Należy do nich gabinet medyczny Meditus, Lublin. Kadra lekarska w tej placówce może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem zawodowym. To lekarze profesjonaliści, którzy od lat działają w temacie, jakim jest leczenie uzależnień. Gabinet posiada certyfikaty na wykonywanie zabiegów implantacji, zaś leki, jakie wykorzystuje w terapii alkoholowej, posiadają akceptację stosowania, wydaną przez Ministerstwo Zdrowia. To gabinet medyczny, z którego mogą korzystać, zarówno pacjenci z Polski, jak również z zagranicy. Zabiegi odbywają się w warunkach ambulatoryjnych, w sterylnej czystości. Pacjent w czasie całego procesu terapii jest pod ścisłą opieką lekarską. W razie potrzeby możliwe jest wystawienie honorowanego zwolnienia L4. Gabinet gwarantuje również pomoc psychoterapeutyczną oraz prawną.

Jak wygląda założenie wszywki antyalkoholowej?

Podobnie jak zabieg wszycia esperalu lublin, również założenie implantu naltrexone odbywa się w warunkach ambulatoryjnych. Chirurg nacina skórę na plecach, tuż nad pośladkami i umieszcza tam lek w postaci implantu. Następnie maleńka rana jest zaszywana, a po kilku dniach pacjent zgłasza się na kontrolę oraz zdjęcie szwów. Zabieg odbywa się w miejscowym znieczuleniu. Naltrekson implant Lublin, to lek, który działa około pół roku, potem w razie konieczności zabieg się powtarza. Wszystkie wszywki alkoholowe Lublin, wymagają od pacjenta bezwzględnej rezygnacji z przyjmowania napojów alkoholowych podczas ich stosowania. Przed samym zabiegiem wszczepienia implantu należy również powstrzymać się przez co najmniej 10 dni od stosowania używek. Cena wszywki alkoholowej Lublin dla wielu osób nie jest niska, jednak w gabinecie Meditus, w Lublinie oferujemy możliwość rozłożenia płatności za zabieg na wygodne dla klienta raty.
Warto pamiętać, że uzależnienie od alkoholu jest chorobą i walka z nim na własną rękę zazwyczaj nie przynosi spodziewanych rezultatów. Naltrexone lek Lublin, to środek o udowodnionej skuteczności, który wspiera osoby, chcące uwolnić się od nałogu. Nasz gabinet Meditusm nie tylko umożliwia założenie implantu, ale również wspiera pacjenta przed i po zabiegu wszywki.