Image

KIM JESTEŚMY?

Choroba alkoholowa, to poważny problem, który wymaga pomocy specjalistycznej, dlatego warto, byś dowiedział się kim jesteśmy i na czym konkretnie polega nasza pomoc. Uzależnienie od napojów wyskokowych, całkowicie przejmuje kontrolę nad życiem alkoholika, jak również destabilizuje sprawne funkcjonowanie jego rodziny, wpływa na najbliższe otoczenie, dlatego też, szukając wsparcia, warto zaufać gabinetom, prowadzonym przez doświadczonych lekarzy, do których zalicza się z pewnością Alko-Implant. Posiadamy odpowiednią wiedzę na temat metod leczenia choroby alkoholowej. Posiłkujemy się odpowiednią farmakologią, która pomoże Ci skutecznie pozbyć się nałogu i wytrwać w stanie trzeźwości. W naszym gabinecie lekarskim, uzyskasz nie tylko pomoc medyczną, ale również psychologiczną i prawną oraz będziesz miał możliwość skorzystania z wielu dodatkowych badań. Nasza terapia, to skuteczne działanie, zmierzające do radykalnej zmiany dotychczasowego życia naszych pacjentów, obciążonego koszmarem nałogu.

Dysponujemy zgodą Ministra Zdrowia na stosowanie medykamentów

KIM JESTEŚMY – SKORZYSTAJ Z POMOCY SPECJALISTÓW Z ZAKRESU LECZENIA ALKOHOLIZMU

Prowadzona przez Alko-Implant terapia antyalkoholowa, opiera się na kompleksowym i rzetelnym podejściu do problemu każdego, zgłaszającego się do nas pacjenta. Wszystkie przypadki traktujemy indywidualnie i z należytą uwagą. Argumentem, który przemawia za tym, aby skorzystać z naszej pomocy, jest fakt, iż usługi, jakie proponujemy w Alko-Implant, są w pełni bezpieczne dla zdrowia i życia każdej osoby. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje i umiejętności, które czynią z nas wysokiej klasy lekarzy - specjalistów, mających szeroką wiedzę i bardzo bogate doświadczenie, w kwestii leczenia alkoholizmu. Oferujemy farmakoterapię, która polega na zaimplantowaniu, wyłącznie oryginalnego, leku. Pacjent ma pełną gwarancję, że otrzymuje odpowiednią dla siebie dawkę, która jest dostosowana do jego potrzeb. Alko-Implant świadczy również pomoc, w postaci monitorowania stanu zdrowia pacjenta, w czasie całego procesu terapii, a także detoksykacji przed zabiegiem oraz kontroli stanu pacjenta po zabiegu.

 

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ ŚWIADCZONYCH USŁUG I GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA DLA KAŻDEGO PACJENTA

Prowadzona przez nas działalność, jaką wykonujemy w legalnie funkcjonującym gabinecie Alko-Implant, jest potwierdzona licznymi certyfikatami, które stanowią o jej całkowitym bezpieczeństwie oraz wysokiej skuteczności. Nasz gabinet zajmuje się zabiegami w postaci farmakoterapii z pomocą implantów, wykonywanymi przez lekarzy z dużym doświadczeniem zawodowym. Posiadamy udokumentowaną, wieloletnią praktykę zawodową, związaną z udzielaniem pomocy osobom z uzależnieniem od alkoholu. Ponadto, Alko-Implant otrzymał zgodę Lubelskiego Nadzoru Farmaceutycznego na używanie leków do farmakoterapii, które wykorzystywane są w procesie detoksykacji organizmu pacjenta. Dysponujemy również zgodą Ministra Zdrowia na stosowanie medykamentów, potrzebnych do skutecznego przeprowadzania zabiegu wszywki. Każdy pacjent otrzymuje od nas pełną dokumentację medyczną oraz fakturę VAT, uwzgledniającą pełne koszty leczenia.